Şahane Hatalar

Hatalarımız hiç bu kadar şahane olmamıştı!
“Şahane Hatalar” seçimlerimizle yönettiğimiz bir hayat sunuyor bizlere, bir takım olaylar sonucunda  bizlere karar vermesi zor iki seçenek sunuyor ve maceramız başlıyor. Kitabın kurgusu seçimlerimiz üzerinden ilerliyor ve hiç ummadığımız bir anda ummadığımız şeylerle karşılaşabiliyoruz.
Kitapta yaşayacağımız olaylar dizisine lise mezuniyeti ile başlıyoruz ve karşımıza ilk yol ayrımımız çıkıyor, yakışıklı sevgilimizle üniversiteye gitmek mi yoksa kendimizi ben özgürüm! misali yollara vurmak mı? seçim bizim… Kitabın ana karakteri bir kadın buna göre bayan okuyucuların daha çok ilgi gösterebileceğini düşünüyorum. Sayfalarının sayısına ve kalın olduğuna bakmayın göründüğü gibi değil can sıkıntısında eğlenmelik çerezlik bir kitap. Bölümler kısa kısa ilerliyor ki bu kısımları benim hoşuma gitti ama bir de hemencecik ölmek olmasa :) Neyse sonuçta benim eğlenerek okuduğum bir kitap oldu ara ara açıp tekrar yeni seçimler yapacağım bakalım kaç türlü son göreceğim. Bir de “Şahane Hatalar Talih Kuşu” var ki onu da okuma listeme aldım…

Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz.Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.
Elinizdeki romanın kahramanı sizsiniz!
Bu şahane roman size yepyeni dünyalar sunuyor: Siz okudukça dönen, şoklar ve mucizelerle dolu dünyalar!
Köşkün biricik efendisi mi olacaksınız, nehir kenarında yaşayan bir evsiz mi?
Hayatınızın aşkıyla sonsuza dek mutlu ve sakin bir hayatınız mı olsun, yoksa zirvede tek başına bir bilim insanı olarak mı öleceksiniz?
Japonya’da Zen rahibinin yanında mı bitecek öykünüz, New York’da bir karavanda mı?

 • Şahane Hatalar
  Orijinal Adı: Pretty Little Mistakes
  Yazar: Heather Mcelhatton
  Türkçesi: Dilek Berilgen Cenkciler
  640 sayfa, roman
  April Yayıncılık
Reklamlar

Şahane Hatalar” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s