DreamWorks Dragons: Süper Bulmaca

dragons-super-bulmaca“DreamWorks Dragons: Süper Bulmaca” Her sayfası Dreamorks Dragons karakterleriyle dolu ideal bir bulmaca kitabı.
İçinde fark bulmadan şifreli mesajlara, labirentlerden hafıza testine kadar türlü türlü bulmaca bulunan kitapta bulmacaların çeşitliliği sayesinde hemen her zevke uygun bir bulmacayla karşılaşmak mümkün. Bulmacalara kendinizi bir kaptırdınız mı bir daha zor bırakıyorsunuz. Ben özellikle hafıza testindeki açılır kapanır kapakçıkları çok sevdim, daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.
Sayfaların sağından solundan göz kırpan karakterlerle Dragons hikayesinden parçalar içeren bulmacaları çözmek amansız bir ejderha sever olarak benim için pek keyifliydi. Kitabın sonunda ise bulmacaların çözümleri yer aldığını belirtmeden geçmeyeyim.
Kısaca bulmaca meraklısı ejderha severlerin bayılacağı harika bir kitap! Üstelik can sıkıntısına birebir ;)
ejdehalar-bulmaca

Ejderha becerilerinizi test etmeniz ve geliştirmeniz için bulmacalar, labirentler, kelime oyunları, ara-bul ve farklılıkları bul etkinlikleri, şekil arama çalışmaları, hafıza testleri ve çok daha fazlası Dragons Süper Bulmaca kitabında bir arada. Çıktıkları zorlu görevlerde Berk kasabasının sakinlerine, Hıçkıdık’a, Dişsiz’e ve tüm ejderha binicilerine yardımcı olmak için gereken cesarete sahip misiniz? DreamWorks, Dragons filmlerinin en sevdiğiniz tüm karakterleri bir arada ve filmlerin tüm unutulmaz sahnelerini yeniden yaşama şansı bu sayfaların arasında. Bir ejderha binicisi olmak için gereken becerilere sahip misiniz?dragons-bulmaca-kitabi

  • DreamWorks Dragons: Süper Bulmaca
    Yazar: Bill Scollon
    Çeviri: Müşfik B. Konuk
    Sayfa Sayısı: 96
    Yayınevi: Beta Kids
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s